Obóz szkoleniowy w Polańczyku, 9-15 czerwca 2018 r.

dnia

Obóz szkoleniowy w Polańczyku
W dniach 9-15.06.2018r. uczniowie klas mundurowych, którzy należą do Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, po raz kolejny wzięli udział w tygodniowym obozie szkoleniowym w Polańczyku. MDP to komórka organizacyjna jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Stalowej Woli. Dzięki niej młodzież poszerza zainteresowania działalnością społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz przygotowuje się do bezinteresownej służby w szeregach OSP.
Przeprowadzenie obozu odbyło się dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli, Ligi Ochrony Kraju w Rzeszowie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Stalowej Woli za co serdecznie dziękujemy. Chcielibyśmy również bardzo podziękować strażakom z Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli za okazaną życzliwość, chęć podzielenia się własną wiedzą i doświadczeniem oraz bezinteresowne wsparcie.
Podczas całego pobytu szkoliliśmy musztrę, braliśmy udział w zaprawach porannych oraz odbywaliśmy kurs na sternika motorowodnego. Kurs w przedostatni dzień zakończył się egzaminem, który wszyscy biorący udział zaliczyli POZYTYWNIE  W trakcie pobytu nie zabrakło również czasu na wycieczki i przyjemności – zwiedziliśmy Siekierezadę w Cisnej oraz zagrodę Żubrów w Mucznem. Mogliśmy również potańczyć na dyskotece w słynnym Zakapiorku w Polańczyku.
W ostatni dzień przeżyliśmy chrzest na „Wilka morskiego”.
Teraz czekamy już tylko na Patenty i oczywiście Wakacje. Ahoj!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s